تاسیسات صنعتی

واحدهای مختلف صنعتی، تجاری و اداری دارای یک واحد تامین utility هستند. در این واحد علاوه بر تصفیه آب به منظور رسیدن به کیفیت مورد قبول برای استفاده در مصارف تولیدی و تامین بخار، از این ماده به عنوان حامل انرژی نیز استفاده می شود. بر این اساس با توجه به تجهیزات صنعتی مورد استفاده از مجموعه ای از تاسیسات حرارتی و برودتی شامل دیگهای آب گرم و بخار، چیلر، برج خنک کن، پمپ، شیر آلات و خطوط انتقال، عایقهای حرارتی و برودتی، سیستمهای تامین هوای فشرده، تابلو های برق و کنترل، سیستمهای روشنایی و ….. استفاده می شود.

تاسیسات صنعتی

با توجه به تنوع صنایع مختلف، تاسیسات صنعتی مورد استفاده در هر بخش ممکن است دارای مشخصه های متنوع و متفاوتی باشند. اگرچه در یک نگاه کلی ممکن است بسیاری از تجهیزات مورد استفاده در صنایع مختلف یکسان باشند اما ظرفیت ها، چیدمان تجهیزات، محل نصب و محدودیتهای محیطی از جمله عوامل مهم در اجرای پروژه های مختلف هستند.

در این راستا انجام عملیات پایپینگ، نصب ساپورت، لوله و اتصالات، نصب تجهیزات صنعتی، ساخت و نصب تابلوهای برق و کنترل، نصب سیستم های روشنایی، کابل کشی، نصب سینی کابل و … توسط کارشناسان شرکت صنعت تاسیسات میلاش در پروژه های مختلف انجام شده است.

شرکت صنعت تاسیسات میلاش آمادگی خود را برای عملیات خرید، نصب و راه اندازی تاسیسات مربوط به موتورخانه های صنعتی اعلام می نماید.