تاسیسات صنعتی

واحدهای مختلف صنعتی، تجاری و اداری دارای یک واحد تامین utility هستند. در این واحد علاوه بر تصفیه آب به منظور رسیدن به کیفیت مورد قبول برای استفاده در مصارف تولیدی و تامین بخار، از این ماده به عنوان حامل انرژی نیز استفاده می شود. بر این اساس با توجه به تجهیزات صنعتی مورد استفاده از مجموعه ای از تاسیسات حرارتی و برودتی شامل دیگهای آب گرم و بخار، چیلر، برج خنک کن، پمپ، شیر آلات و خطوط انتقال، عایقهای حرارتی و برودتی، سیستمهای تامین هوای فشرده، تابلو های برق و کنترل، سیستمهای روشنایی و ….. استفاده می شود.

تاسیسات صنعتی

با توجه به تنوع صنایع مختلف، تاسیسات صنعتی مورد استفاده در هر بخش ممکن است دارای مشخصه های متنوع و متفاوتی باشند. اگرچه در یک نگاه کلی ممکن است بسیاری از تجهیزات مورد استفاده در صنایع مختلف یکسان باشند اما ظرفیت ها، چیدمان تجهیزات، محل نصب و محدودیتهای محیطی از جمله عوامل مهم در اجرای پروژه های مختلف هستند.

در این راستا انجام عملیات پایپینگ، نصب ساپورت، لوله و اتصالات، نصب تجهیزات صنعتی، ساخت و نصب تابلوهای برق و کنترل، نصب سیستم های روشنایی، کابل کشی، نصب سینی کابل و … توسط کارشناسان شرکت صنعت تاسیسات میلاش در پروژه های مختلف انجام شده است.

شرکت صنعت تاسیسات میلاش آمادگی خود را برای عملیات خرید، نصب و راه اندازی تاسیسات مربوط به موتورخانه های صنعتی اعلام می نماید.

محصولات مرتبط

STAM.IR STAM.IR STAM.IR

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!