تصفیه آب

سیستمهای تصفیه آب به منظور تهیه آب با کیفیت مناسب جهت مصارف آشامیدن، سرویس، آبیاری، آتش نشانی، دیگهای بخار، برج خنک کن و … طراحی و اجرا میشوند.

تصفیه آب

به منظور جلوگیری از خوردگی، تشکیل رسوب یا رشد میکرو ارگانیزمها در سیستمهای مصرف کننده آب، هر یک از سیستمها باید کیفیت مشخصی داشته باشند.

تصفیه مقدماتی آب با هدف جداسازی شن و ماسه، مواد جامد معلق، روغن و گریس، گل و لای و بخشی از مواد آلی انجام می شود. در این سیستم از آشغال گیر، فیلتر شنی، فیتر کربنی، فیلترهای کارتریج، سیستمهای انعقاد و لخته سازی، سیستمهای UF و … استفاده می شود. استفاده از هر یک از این سیستمها یا استفاده ترکیبی از آنها بسته به خصوصیات فیزیک و شیمیایی آب ورودی و آب تولید دارد.

در صورتی که حذف سختی آب مدنظر باشد می توان از ستونهای سختی گیر استفاده کرد. همچنین با حدف کاهش املاح محلول در آب می توان از سیستمهای اسمز معکوس (RO) نیز استفاده نمود.

در هر حال همان گونه که قبلا ذکر گردید پیشنهاد هر سیستم یا ترکیبی از سیستمها بستگی به دبی و کیفیت آب مورد نیاز برای هر یک از بخشهای مصرف دارد.

همچنین با هدف حذف یا بهبود کیفیت آب در هر یک از این زیر بخشها لازمست از مواد شیمیایی مختلفی استفاده شود.

شرکت صنعت تاسیسات میلاش آمادگی دارد تا علاوه بر ساخت و تامین تجهیزات سیستمهای تصفیه آب همچنین، تامین مواد شیمیایی مصرفی، نسبت به طراحی مجموعه های فرآیندی اقدام نماید (فرم تماس) .

در آزمایشگاه این شرکت امکان انجام آزمایش های پایه تصفیه آب فراهم است.

تست قلیائیت آب

محصولات مرتبط

STAM.IR STAM.IR STAM.IR

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!